Şirket Politikamız ve Felsefemiz
 

2002 yılında  kurulan firmamız çeşitli sektörlere kalıp üretimi ile faaliyetine başlamıştır.

Bugün kalıp üretiminin yanısıra Plastik Enjeksiyon kalıpları ile Otomotiv ön aks yönlendirme ve süspansiyon parçaları için plastik parça üretimi ile  üretim çeşitliliğini artırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kendimize ait 800 setten fazla kalıbımızla, otomotiv  ön aks yönlendirme ve süspansiyon parçaları ( rot başı, rotil, salıncak, rotilli kol, rot mili, z rot ) üretimi yapan firmaların, yan sanayisi olarak üretimimize devam etmekteyiz.

Firmamıza ait patentli ürünlerimiz mevcuttur.

Üretim yapısını Kalıp İmalatı, Plastik Enjeksiyon Baskı İmalatı ,ön aks yönlendirme ve süspansiyon parçaları üretimi yapan firmalarına Plastik Yataklar, Plastik Z Rot, Ağır Vasıta Tamir Takımları, Toz Lastikleri, Muhafaza Kapaklar, Boğaz Koruyucular, Diş Koruyucular, Boğaz Segmanlarını, Pullar, Burç, Takoz vb.. ekleyerek ürün grubunu arttırmıştır.

Firmamız IATF TS-16949 ve ISO 9001:2016 Kalite belgesine sahiptir.

Misyonumuz

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verim üreten bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

İnsana ve kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır.

PROKAT OTOMOTİV
Firma tanıtım filmi

Kalıp Tasarımı & Plastik Enjeksiyon